Fürst Transporte

USŁUGI

Prowadzimy międzynarodowe
usługi transportowe
szybko i bezpiecznie

Łukasz Fürst, właściciel Fürst Transporte zaczynał swoją karierę zawodową w transporcie od pracy kierowcy ciężarówki. Dlatego doskonale rozumie pracę w branży przewozowej. Potrafimy dopasować się do różnych wymagań naszych kontrahentów. Przewozimy dosłownie wszystko. Mamy bardzo dobrze wyszkolonych, zawodowych kierowców. Prowadzimy międzynarodowe usługi transportowe szybko i bezpiecznie. Największą wagę przykładamy do jakości usług transportowych. Nasza branża zdecydowanie zamyka się w haśle „czas to pieniądz”. Czas realizacji zamówienia transportowego jest dzisiaj kluczowy, dlatego nigdy nie zawodzimy naszych klientów.

Kiedyś musieliśmy przewieźć auto osobowe w busie. Przewieźliśmy;)

Image
TRANSPORT
MIĘDZYNARODOWY 
Świadczymy usługi transportowe na terenie Państw Zachodnich (Benelux, Niemcy, Francja). Mogą Państwo skorzystać z naszych usług kobotażowych na terenie Niemiec. Posiadamy nowoczesny tabor przystosowany do dalekich podróży.
TRANSPORT
ADR

Nasza firma prowadzi także usługi transportu ładunków niebezpiecznych (ADR). Posiadamy uprawnienia do przewozu większości z 13 dostępnych klas materiałów niebezpiecznych.

UBEZPIECZENIA
TOWARU
W dzisiejszych czasach nie ma profesjonalnej usługi transportowej bez ubezpieczenia towaru. Wiemy o tym doskonale i dlatego korzystamy z Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika oraz Ubezpieczenia na Kabotaż.
OPTYMALNA
LOGISTYKA

Nasze usługi szyte są na miarę. Po przekazaniu informacji odnośnie tego, jaki towar mamy przewieźć, dobieramy odpowiedni ciągnik oraz jednego z naszych doświadczonych kierowców. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zawsze produkty znajdują się w dobrych rękach.